bg

מערכת למכירת כרטיסים אונליין

תרבות, מוסיקה ואירועים - הכול מתחיל כאן! אנו מספקים לך פלטפורמה חכמה ואינטואיטיבית למכירת כרטיסים, שניתן להתאימה בהתאם לצרכים שלך.

כיצד מערכת
כרטוס נייד יכולה לעזור לשפר את האירוע שלך

להיות מפיק או מארגן אירועים בימינו, זה עסק שונה לחלוטין ממה שהוא היה עוד לפני כמה שנים. כל ילד יודע, שעל מנת "להיות נראה" צריך להבין קצת באלגוריתמים של פלטפורמות כאלה ואחרות, - "לפצח את הסוד" - ללמוד מה עובד בתחום ומה פחות ולהתחייב לעסוק בעניין כמעט 7\24.

האם יש לכם זמן וידע הנדרשים? ובכן, ל – eventobot יש והוא רוצה לשתף אותכם בכמה תובנות גדולות. מה זה מערכת למכירת כרטיסים אונליין אתם שואלים? תיכף תדעו.

 הפקת אירועים – זמנים מודרניים

לעלות פוסטים ברשתות חברתיות ולפרסם את האירוע זה כמובן נפלא, אך מה קורה בפועל כאשר המבקרים הפוטנציאלים רוצים להגיע לאירוע – ללכת להופעה, להגיע לתערוכה או להיות נוכחים בהשקה?

בפועל, האירוע שלכם – ללא שום קשר לאופיו, זקוק לאתר שיאפשר לכם לנהל את האירוע, יאפשר מכירת הכרטיסים ואופציה לעקוב אחר המכירות ולעשות אופטימיזציה בכל רגע נתון (בעיקר כאשר אתם לא רואים תוצאות ממשיות לפרסומים שלכם).

 הצורה הנוחה ביותר לרכישת כרטיסים בימינו

כיום, הלקוחות הפוטנציאליים שלנו כבר פחות מעוניינים להשאיר פרטים על מנת שיחזרו אליהם    - לדבר עם נציגי שירות הופך להיות פחות ופחות כיף מבחינתנו.

לרכוש כרטיס לאירוע ולקבל את כל המידע באינטרנט זה כבר משהו שהרבה יותר "נראה לנו" הן מבחינת הנוחות והן מבחינת הזמן שנשקיע.

מערכת רכישת כרטיסים שלנו חייבת להיות מותאמת לצורך זה – לאפשר להזמין כרטיסים בנוחות, במהירות וביעילות..

 אתר של המותג

אז נכון, ניתן למכור כרטיסים גם באתר המותג שלכם, אך קיימות מספר בעיות בעניין ועליהן נרחיב כאן.

 בעיה ראשונה – חוסר התאמה של האתר למכירת כרטיסים אונליין

לא כל אתר של מותג, באמת מאפשר לנו לרכוש כרטיסים לאוונטים כאלה ואחרים שלו. הסיבות לכך יכולות להיות רבות – החל ממערכת שפשוט אינה מותאמת למכירת כרטיסים אונליין, דרך מנגנון לא נוח ועד כדי הצורך לשלם סכום כסף לא מבוטל בסוף כל חודש על בניית מערכת מיוחדת למכירת כרטיסים שלא תמיד מניבה פרי.

 בעיה שנייה – חוסר פרסום נרחב

על מנת לפרסם את האירוע הקרב ובא, יש צורך להסתמך לא רק על פרסום בפלטפורמות חברתיות שונות והמתנה לפנייה אליכם של מבקרים פוטנציאליים – יש צורך ליזום את השיח הזה.

 בעיה שלישית – חוסר התאמת מערכת למבצעים והנחות שונות

מה כמות הפעמים שבהן ניסיתם להכניס קוד הנחה לאתר כלשהו, נתקלתם בסירוב או באי זיהוי של מספר קוד ולאחר מספר ניסיונות רב (מדי) החלטתם לפרוש מהעניין מבלי לרכוש משהו? כן, ההרגשה משותפת לכולנו.

ובכן, מדובר בבעיה רצינית. לכן, יש צורך באתר שבנוי להתמודד עם שינויים במחירים, לקבל קודי קופון ולחשב מראש את המבצעים, מבלי שנצטרך לרוץ ולהגדיר דברים כל פעם מחדש.

 אלה הן הבעיות העיקריות, אך מה הפתרון?

הפתרון המתבקש זה אתר מיוחד, אשר מתעסק כל הזמן במטרות ברורות – מכירת כרטיסים, פנייה ללקוחות פוטנציאליים, ניהול מלאי כרטיסים וכדומה.

 למה לא לעשות זאת דרך האתר של המותג בתנאי שהוא קיים?

מהסיבה הפשוטה שמדובר באקסטרה תכונות לאתר – דבר העולה כסף ולעיתים אף כסף רב כל חודש.

ואם לא די בכך, גם מערכת סליקה לא תמיד מתאימה אל מגוון גדול של קהלי יעד – כולל קהלי יעד הנמצאים בחו"ל.

ובנימה זו, כדאי גם להזכיר שהרבה פעמים קיימת אי התאמה בין מערכת רכישת כרטיסים באתר של המותג לבין טלפונים ניידים רבים, דבר שיכול להשפיע רבות על הצלחת האירוע.

 הפתרון

ב – eventobot חשבו על זה ומצאו דרך להתגבר על מגוון גדול של בעיות והכל באמצעות השכרת פלטפורמה מיוחדת למכירת כרטיסים עבור המותג שלכם או לקראת אירוע כזה או אחר.

בצורה זו, תוכלו להנות ממערכת שהתפקיד הראשי והעיקרי שלה הוא למכור כרטיסים, מערכת הבנויה לעמוד במצבי לחץ ועומס רבים ולא תקרוס אם שלושה אנשים ינסו לרכוש כרטיסים בו זמנית.

בנוסף, אותה המערכת גם נועדה לעבוד עם מגוון אמצעי תשלום ולהיות נוחה לשימוש במגוון מכשירי סלולר – דבר שאין להקטין ראש בו בימינו.

והשורה התחתונה – תשלום חודשי קבוע עבור השירות – ללא הפתעות לא נעימות בסוף כל חודש.

הצעד הראשון -
קבלו יעוץ
מהמומחים שלנו

אחרי שנים רבות בשוק אנו משוכנעים שפתרונות אוניברסליים שקיימים לא נותנים מענה גמיש מספיק כדי להתאים למפיקים ומפיצים בתחום הבידור. לכן הצוות שלנו נפגש אתכם ובודק את הצרכים של העסק שלכם כדי להתאים את הפלטפורמה אליכם באופן שיחסוך זמן וכסף. אנו יודעים שזהו מתכון להצלחה של הלקוח – וזו הרי המטרה שלנו.

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן
img להדגמה
דילוג לתוכן