bg

מערכת למכירת כרטיסים אונליין

תרבות, מוסיקה ואירועים - הכול מתחיל כאן! אנו מספקים לך פלטפורמה חכמה ואינטואיטיבית למכירת כרטיסים, שניתן להתאימה בהתאם לצרכים שלך.

כיצד מערכת
כרטוס נייד תשפר את האירוע שלכם?

מערכת כרטוס נייד מיועדת עבור קהילת המפיקים והאמנים המתכננים אירוע מול קהל צופים ומחפשים פיתרון קל, משתלם ואיכותי מאד למכירת כרטיסים. בדרך זו תוכלו להציע את הכרטיסים למכירה דרך הרשתות החברתיות, קבוצות הווצאפ, הטלגרם או הקהילה ולאפשר מכירת כרטיסים בנוחות ובקלות רבה מאד. אתם מרוויחים סדר וארגון והלקוחות שלכם נהנים מנוחות. קל לשתף, קל להזמין, קל לשלם וקל ליהנות ממופע מרשים ומבדר וגם להחשף לקהלים חדשים.

החיים הם במה – והכרטיסים בנייד 

הופעה חיה של להקת נוער, הצגת תיאטרון, מופע של אמנים מחו"ל, סטנדאפ מצחיק עד דמעות או להטטנות וקוסמות מרגשת ומותחת? כולם אוהבים לראות הופעות מרגשות ומצחיקות, דרמטיות וסוחטות דמעות, וכשאתם על הבמה, מתרגשים נורא, אתם ממש לא רוצים לדאוג לגבי הכרטיסים. בזמן שאתם מכוונים את הכלים, מתאמנים על השורות שלכם, מותחים שרירים או מחפשים את השפן, כרטוס נייד יעשה את העבודה בשבילכם וימכור לכם את הכרטיסים למופע בקלות רבה באמצעים דיגיטליים. באמצעות הכרטוס הנייד תוכלו לשלוח לינק לכל מי שאתם רוצים להזמין למופע, לקבל תשלום באמצעות סליקה דיגיטלית של כרטיסי אשראי או חברות סליקה שונות ( פיי פאל, ביט, פיי בוקס ) למלא את האולם באופן אוטומתי ולהתמקד אך ורק בהתרגשות לקראת המופע. 

כרטוס נייד – הדרך הקלה והנוחה למכור כרטיסים למופע

בין אם אתם אמנים ובין אם אתם מפיקים, בין אם אתם מעוניינים לארגן מופע למטרות צדקה ובין אם כדי להציג את עצמכם לקהל כמוזיקאים צעירים, כרטוס נייד הינו הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר לאפשר מכירת כרטיסים לאירועים בנוחות ובקלות רבה, גם מחו"ל! בדרך זו תוכלו להתמקד בהכנות למופע במקום לדאוג למכירות. את הלינק לרכישת הכרטיסים תוכלו לפרסם באתר שלכם או ברשתות החברתיות ולמלא אולמות במהירות וביעילות. 

למי זה מתאים?

מערכת הכרטוס הנייד מתאימה לכל מטרה. באמצעות המערכת תוכלו למכור כרטיסים למטרות צדקה, למטרות רווח ולמטרות פרסום בדרך פשוטה וקלה במיוחד. הזמנת הכרטיסים תתבצע באופן אוטומטי מבלי שתצטרכו לדאוג לדבר: 

  • מופעי סוף שנה – תלמידים ותלמידות שמרימים מופע סוף שנה בבית הספר או בחוג אמנותי פעמים רבות מוכרים את הכרטיסים בתשלום סמלי על מנת לכסות עלויות, לממן מסיבה או לתרום אותו למען מטרה חשובה. בדרך זו ההורים, האחים והסביבה הקרובה יוכלו לרכוש כרטיסים בנוחות רבה וללא מאמץ ולשמח את הילדים שעבדו קשה כל השנה. 
  • מופע אומנותי – מוסיקאים, יוצרים, סטנדאפיסטים, קוסמים, אמני חושים, שחקנים ועוד יכולים למכור כרטיסים למופע המקורי שלהם בקלות ובנוחות רבה ובדרך משתלמת במיוחד, להחשף לקהלים חדשים ולצבור נסיון במה. 
  • הפקות ואירועים מסחריים – מפיקים ויזמים שונים המעוניינים לערוך מופעים ואירועים של אמנים מחו"ל, כנסים, הרצאות, סדנאות, השקות מוצרים ועוד, וזקוקים למערכת ספסרות כרטיסים נוחה ויעילה.

מערכת מכירת כרטיסים ניידת: איך להפוך את מכירת הכרטיסים שלכם לאירועים לנוחה, יעילה וחסכונית יותר?

כרטוס נייד הוא הדרך הקלה והבטוחה באמצעות אתר מכירת כרטיסים דיגיטליים לאירוע. בעידן הטכנולוגי של היום, לאנשים קל מאד להזמין לעצמם מקום באולם באמצעות הטלפון הנייד או המחשב, לשלם בכרטיס האשראי או בדרך אחרת כגון פיי פאל, ביט או פיי בוקס ובאירוע עצמו להציג את הכרטיס הדיגיטלי הנסרק במהירות ובנוחות רבה. בדרך זו לא תצטרכו לדאוג בקשר למכירת הכרטיסים הנעשית באופן אוטומטי לחלוטין. כל שעליכם לעשות הוא להפיץ את הלינק באמצעות אנשי השיווק שלכם, הניוזלטר, הרשתות החברתיות שבהן נמצא קהל היעד שלכם, קבוצות הווצאפ, הטלגרם או כל רשת אחרת בה יש לכם קהילת תומכים ומעריצים. כל אדם המעוניין לתמוך בכם או לצפות במופע שלכם יוכל לבצע את ההרשמה לאירוע או רכישת הכרטיס בנוחות ובקלות רבה ללא מאמץ ומבלי לקום מן הספה.

מכירת כרטיסים אונליין: איך להגיע לקהל גדול יותר ולמכור יותר כרטיסים?

כשאתם שולחים את הלינק לרכישת הכרטיסים דרך אנשי השיווק שלכם אל קהל היעד, אתם מקלים מאד על התומכים והמעריצים שלכם לרכוש אותם בלחיצת כפתור אחת. במקום לפנות למשרדי כרטיסים המייקרים את מחיר הכרטיס כדי להרוויח בעצמם או להגיע רגלית אל הקופות שבמקום האירוע, מה שעלול מאד להטריח אותם, בתוך פחות מדקה הם משלימים את תהליך ההרשמה או הרכישה באמצעות מכירת כרטיסים אונליין, משלמים בכרטיס אשראי או באמצעות אחת מחברות הסליקה האחרות הקיימות בשוק, והכרטיס נשמר להם על הנייד. זה קל, זה נוח, זה מאד משתלם, ואם הפרסום שלכם טוב, אתם תעוררו עניין וסקרנות רבה ותגדילו בקלות את קהל היעד ותמכרו יותר כרטיסים, כי כשזה כל כך זמין וקל, הכרטיסים פשוט מוכרים את עצמם. 

בדיקת כרטיסים אלקטרוניים: איך להאיץ את תהליך הכניסה לאירוע ולשפר את שביעות רצון המבקרים?

מאחר והכרטיס נשמר על גבי הטלפון הנייד, בזמן ההגעה לאירוע סריקתו מהירה ונוחה מאד. במקום צמידי נייר זולים שעלולים להקרע, כרטיסים מודפסים שעלולים להנזק או להשכח בבית, הכל מתנהל בצורה דיגילטית מבלי לבזבז נייר מיותר. באמצעות בדיקת כרטיסים אלקטרוניים, כשהכניסה למתחם כה קלה, כולם מרגישים הרבה יותר בנוח, חשים שבעי רצון ומתפנים להתרגש לקראת המופע שהכנתם עבורם. בנוסף, במידה והם היו מרוצים מאד מן המופע ורוצים לשוב ולחזור אליו או להמליץ לחברים, כל הפרטים שלכם נשמרים להם על הנייד וקל להם פשוט לשתף וליצור עבורכם קידום אורגני. כל שנותר לכם לעשות הוא להרים את המופע הכי סוער, הכי סוחף, הכי מצחיק או הכי מרגש, וכך תגיעו לכל אדם שאוהב את הסגנון והסטייל שלכם וירצה לתמוך בכם בדרככם אל ההצלחה. 

אילו סוגים של כרטיסים ניתן למכור באמצעות מערכת כרטוס נייד?

בדרך כלל מערכת למכירת כרטיסים מסוג סמארט טיקט מאפשרת מגוון רחב של כרטיסים, לדוגמא:

  • טופס הרשמה – במידה וכל מה שאתם זקוקים לו הוא טופס הרשמה, כמו למשל לסדנא או הרצאה כשחשוב לכם שאנשים שבאים להשתתף יישארו לקוחות קבועים, תוכלו לשלוח להם דרך המערכת טופס קל ונוח למילוי שיתחבר למערכת הניוזלטר שלכם, ומשם תוכלו להמשיך ולשווק להם מוצרים או שירות בתחום עיסוקכם. 
  • שפות שונות – מערכת כרטוס ניידת טובה תמיד תציע לכם מגוון שפות לשימוש על מנת שתוכלו להתאים את עצמכם לקהל היעד שלכם טוב יותר ואף לאפשר להם לרכוש את הכרטיסים בחו"ל. בדרך זו קל יותר לקהל היעד להבין אתכם ולהרגיש יותר בנוח להזמין כרטיסים למופע או לאירוע שלכם ללא מגבלת שפה. 
  • כרטיס מתנה – יש לכם מאגר לקוחות ואתם רוצים לצ'פר אותם בכרטיס מתנה? דרך מערכת הכרטוס תוכלו לבחור מתוך רשימת הניוזלטר את אלו שאותם תרצו לפנק בכרטיס מתנה בקלות רבה. תוכלו גם להזין קוד קופון לכרטיס, הטבות או מבצעים שונים, ובכך לתרום רבות למסע הפרסום שלכם ולקמפיין השיווק ולמשוך עוד קהל. 
  • כרטיסי הדקה ה- 90 – נשארו לכם מקומות פנויים באולם ואתם רוצים למלא אותו עד הסוף? תוכלו להפיץ ברשתות או דרך אנשי השיווק כרטיסי הדקה ה- 90 מוזלים וכדאיים כדי למשוך את כל אותם אנשים שדווקא רצו לבוא אבל נרתעו מן המחיר. 

חווית משתמש טובה יותר בכרטוס נייד 

חווית משתמש היא עניין שאין להקל בו ראש, במיוחד כשאתם חדשים וטריים בשוק ולא רבים מכירים אתכם, או שלאירוע שלכם יש מטרה של צדקה ואתם מעונייינים שכמה שיותר אנשים יבואו ויתרמו. ככל שחווית המשתמש תהיה טובה יותר, כך אנשים יסכימו לשלם כסף עבור המופע שלכם ולבוא לראות אתכם מופיעים. סרבול או אי נוחות עלולים לגרום ללקוחות לוותר על רכישת הכרטיס אפילו אם הקמפיין שלכם היה מוצלח מאד, לכן אל תשאירו קצוות פרומים, דאגו שגם דרך הרכישה של הכרטיס תהיה כה קלה וכה נוחה ותשאיר רושם טוב אצל הלקוח שהוא ישמח להזמין ממכם את הכרטיס, ימליץ עליכם לחבריו ואפילו יחזור שנית במידה ויהנה. 

הפצה וקידום אורגני בין חברים

כל אמן צעיר ( וגם לא כל כך צעיר ) יודע היום שאחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר לפרוץ אל התודעה היא באמצעות קידום אורגני. קידום אורגני פירושו שאנשים שמאד התלהבו מקמפיין הפרסום שלכם או מהסגנון והסטייל שלכם ומתחילים לשתף אותו בין חברים. כשאתם שולחים להם לינק לכרטוס נייד והם משתפים אותו, גם החברים שלהם יכולים להזמין לעצמכם כרטיסים ולהגדיל את נפח הקהל, אתם מרוויחים קהל גדול יותר והם מרוויחים מופע מבדר ונפלא שלא היו יכולים לשמוע עליו בדרך אחרת. 

הצעד הראשון -
קבלו יעוץ
מהמומחים שלנו

אחרי שנים רבות בשוק אנו משוכנעים שפתרונות אוניברסליים שקיימים לא נותנים מענה גמיש מספיק כדי להתאים למפיקים ומפיצים בתחום הבידור. לכן הצוות שלנו נפגש אתכם ובודק את הצרכים של העסק שלכם כדי להתאים את הפלטפורמה אליכם באופן שיחסוך זמן וכסף. אנו יודעים שזהו מתכון להצלחה של הלקוח – וזו הרי המטרה שלנו.

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן
img להדגמה
דילוג לתוכן