bg

מערכת למכירת כרטיסים אונליין

תרבות, מוסיקה ואירועים - הכול מתחיל כאן! אנו מספקים לך פלטפורמה חכמה ואינטואיטיבית למכירת כרטיסים, שניתן להתאימה בהתאם לצרכים שלך.

8 כללים
חשובים למכירת כרטיסים באינטרנט

גם אתם רוצים למכור כרטיסים באינטרנט כדי להגדיל את הקנייה ולהוביל לחשיפה רחבה? קבלו את 8 הכללים אשר יאפשרו לכם לבצע זאת בצורה חכמה ומניבה, שתאפשר לכם לקבל מעטפת שתמכור את הכרטיסים שלכם באינטרנט בצורה מקצועית, יעילה ובהתאם לצרכים האישיים שלכם.

מערכת טכנולוגית עם מגוון פתרונות רחב

הכלל הראשון למציאת פלטפורמה למכירה כרטיסים באינטרנט, היא מערכת אשר אינה מסתפקת בחלק הטכני, אלא מציעה עבורכם מגוון רחב של פתרונות אופציונליים שמאפשרים לכם להתמודד עם כל אתגר במכירת הכרטיסים ולאפשר חשיפה כמה שיותר רחבה לקהלי יעד מגוונים, על ידי פתרונות טכנולוגיים מובילים בתחומם, כמו אלה שEventobot מציעה.

צוות מקצועי שיעבוד בשבילכם

כשאתם מחפשים אחר תוכנה למכירת כרטיסים, אתם חייבים להיות בטוחים שעומדים לרשותכם אנשי צוות מקצועיים שיכולים לטפל בקלות בכל המערך הטכנולוגי ואף להנגיש אותו עבורכם. אנשי הצוות של חברת Eventobot עומדים לרשותכם בכל עת, במקצועיות מנצחת שמאפשרת לכם לגייס את כל הטוב שבטכנולוגיה לטובת מכירת הכרטיסים שלכם.

מעטפת כוללנית

כדי להשיג מקסימום מכירת כרטיסים, ההמלצה היא להשתמש בפלטפורמה שאינה מסתפקת רק במכירת הכרטיסים, אלא מאפשרת גם שירותים משלימים, כמו עמידה ביעדים, הודעות לנרשמים ועוד. את כל הטוב הזה, תוכלו למצוא בחברת Eventobot שמעניקה לכם פלטפורמה רחבה וכוללנית לכל מה שמכירת הכרטיסים שלכם נדרשת על מנת להצליח.

יצירתיות וחדשנות

כשמדובר על מכירת כרטיסים לקהל הרחב, חייב להיות דגש משמעותי על חדשנות ויצירתיות שיאפשרו מתן פתרונות מגוונים לכל בעיה שעלולה להתעורר חלילה או לעלות על הפרק. מסיבה זו, חברת Eventobot משלבת בתוכנה למכירת כרטיסים שלה חדשנות ויצירתיות שמהווים את המילה הראשונה בשוק ומאפשרים לכם להרגיש כי אתם בידיים בטוחות.

אופטימיזציה לייעול ושיפור

האופטימיזציה היא כלי משמעותי וחשוב שיכול למנף את כל מערך המכירות ולהוביל לתוצאות הרצויות, כמו גם לעמידה ביעדי המכירה. ולכן, חברת Eventobot מעמידה לרשותכם כלי אופטימיזציה מתקדמים, שמאפשרים לכם כל העת למטב את קמפיין מכירת הכרטיסים שלכם, להגיע לכמה שיותר לקוחות, להגביר את החשיפה ולהשיג את המטרה שלכם.

מערכת תשלום מאובטחת

אנשים כיום נסערים וחוששים מאד מגניבת פרטי אשראי, ולא לשווא. מסיבה זו, אם אתם רוצים למכור כרטיסים דרך האינטרנט, אתם חייבים להבטיח ללקוחות ואף ליידע אותם על כך, שהמערכת שאחראית על מכירת הכרטיסים, מאפשרת להם תשלום מאובטח על פי תקני האבטחה הנדרשים, מה שאומר שכרטיס האשראי שלהם אינו נשמר במערכת וכן אינו מגיע לידיים לא הגונות שיעשו בו שימוש כוזב. בנוסף, תשלום מאובטח יתרום לא רק להרגשת הביטחון של הרוכשים את הכרטיסים, אלא גם לתדמית הכללית שלכם.

כרטיסים בהיקף בינלאומי

אם אתם רוצים לשדר תדמית יוקרתית, ובמקביל לאפשר גם לאנשים מחו"ל לרכוש אצלכם כרטיסים, ההמלצה היא לבחור במערכת כמו Eventobot אשר כוללת בתוכה מגוון אופציות למכירת כרטיסים בחו"ל, דבר שמאפשר הגברה של החשיפה הבין לאומית של האירוע שלכם. בעזרת המערכת ניתן גם לשווק כרטיסים לחו"ל, וכך לחלוש ישירות מהנייד שלכם על מערך כרטיסים בין לאומי וחובק עולם.

הנגשה וגמישות מלאה

אחד הדרכים שמובילות לרכישה גדולה של כרטיסים, היא צורת ההנגשה של מערכת קניית הכרטיסים. כיוון שאנשים קונים כיום את הכרטיס דרך הנייד, הם רוצים לעשות זאת כמה שיותר במהירות ובנגישות, תוך שהם לוחצים על כמה שפחות מקשים ולא מסתבכים בבירוקרטיה ובמילוי פרטים בלתי נגמרים. זו הסיבה שחברת Eventobot מעמידה תוכנה למכירת כרטיסים, אשר מאפשרת הזמנת כרטיס בקליק, ללא תהליך מייגע ועם הנגשה מלאה ללקוח – דבר שכמובן מעלה את מספר המכירות וגורם להשגת יעדים הקלות.

לסיכום – כרטיסים מוכרים רק דרך Eventobot!

חברת Eventobot כוללת את כל שמונת הכללים הקריטיים שמובילים בהצלחה למכירת כרטיסים: מערכת טכנולוגית עם מגוון פתרונות רחב, צוות מקצועי שיעבוד בשבילכם, מעטפת כוללנית, יצירתיות וחדשנות, אופטימיזציה לייעול ושיפור, מערכת תשלום מאובטחת, כרטיסים בהיקף בינלאומי והנגשה וגמישות מלאה של המערכת. השימוש במערכת Eventobot, מוביל גם להשגת היעדים של מכירת הכרטיסים, וגם להגברה בלתי אמצעית של חשיפת הקהל לכרטיסים שלכם, בנוסף ליצירת תדמית מנצחת שנובעת מכל התהליך של מכירת הכרטיסים.

הצעד הראשון -
קבלו יעוץ
מהמומחים שלנו

אחרי שנים רבות בשוק אנו משוכנעים שפתרונות אוניברסליים שקיימים לא נותנים מענה גמיש מספיק כדי להתאים למפיקים ומפיצים בתחום הבידור. לכן הצוות שלנו נפגש אתכם ובודק את הצרכים של העסק שלכם כדי להתאים את הפלטפורמה אליכם באופן שיחסוך זמן וכסף. אנו יודעים שזהו מתכון להצלחה של הלקוח – וזו הרי המטרה שלנו.

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן
img להדגמה
דילוג לתוכן